StoryChief (7.x-2.9) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: Content
vi: Nội dung

en: Tags
vi: Thẻ

en: Image
vi: Ảnh

en: Category
vi: Mục phân loại

en: Update
vi: Cập nhật

en: Node type
vi: Kiểu node

en: Global Settings
vi: Thiết định tổng thể

en: Connect
vi: Kết nối

en: Long text and summary
vi: Văn bản dài với phần tóm lược

en: Term reference
vi: Tham chiếu từ liệu
