String Overrides (7.x-1.0-alpha1) - en to de translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
de: Konfiguration speichern

en: Language
de: Sprache

en: Enabled
de: Aktiviert

en: File
de: Datei

en: Import
de: Importieren

en: Export
de: Exportieren

en: Replacement
de: Replacement (Ersatztext)

en: English
de: Englisch

en: Overrides
de: Überschreiben

en: Context
de: Kontext

en: Add row
de: Zeile hinzufügen

en: If the amount of boxes above isn't enough, click here to add more choices.
de: Zum Einfügen weiterer Auswahlfelder bitte hier klicken.
