String Overrides (7.x-1.0-alpha1) - en to fil translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
fil: Pangalagaan ang pagsasaayos

en: Language
fil: Wika

en: Enabled
fil: Gumagana

en: Import
fil: Angkatin

en: Export
fil: Luwasin

en: English
fil: Ingles
