String Overrides (7.x-1.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
ja: 設定を保存

en: Language
ja: 言語

en: Enabled
ja: 有効

en: File
ja: ファイル

en: Import
ja: インポート

en: Export
ja: エクスポート

en: Original
ja: オリジナル

en: English
ja: 英語

en: Overrides
ja: 上書き

en: Context
ja: コンテキスト

en: Add row
ja: 行の追加

en: If the amount of boxes above isn't enough, click here to add more choices.
ja: 上の入力欄が足りない場合、さらに選択肢を追加するためにここをクリックしてください。
