String Overrides (7.x-1.0-alpha1) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍ സൂക്ഷിക്കൂ

en: Language
ml: ഭാഷ

en: Enabled
ml: സജ്ജമാക്കി

en: Import
ml: ഇറക്കുമതി

en: Export
ml: കയറ്റുമതി

en: English
ml: ഇംഗ്ലീഷ്
