String Overrides (7.x-1.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
sl: Shrani nastavitve

en: Language
sl: Jezik

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: File
sl: Datoteka

en: Import
sl: Uvozi

en: Export
sl: Izvoz

en: English
sl: Angleščina

en: Context
sl: Kontekst
