String Overrides (7.x-1.0-alpha2) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
am: ውቅረት አስቅምጥ

en: Language
am: ቋንቋ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Import
am: አስመጣ

en: Export
am: ላክ

en: English
am: እግሊዝኛ
