String Overrides (7.x-1.0-alpha2) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
ar: احفظ الإعدادات

en: Language
ar: اللغة

en: Enabled
ar: مُفَعَّل

en: File
ar: ملف

en: Import
ar: استورد

en: Export
ar: صَدِّر

en: English
ar: إنجليزية

en: Context
ar: السياق

en: If the amount of boxes above isn't enough, click here to add more choices.
ar: إذا كانت عدد الخيارات بالأعلى غير كاف، أشر على هذا المربع، ثم انقر زر "عرض مسبق" في الأسفل لإضافة المزيد من الخيارات.
