String Overrides (7.x-1.0-alpha2) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
ast: Guardar configuración

en: Language
ast: Llingua

en: Enabled
ast: Activáu

en: File
ast: Ficheru

en: Import
ast: Importar

en: Export
ast: Esportar

en: English
ast: Inglés
