String Overrides (7.x-1.0-alpha2) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
bs: Sačuvaj postavke

en: Language
bs: Jezik

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Import
bs: Uvezi

en: Export
bs: Izvezi

en: If the amount of boxes above isn't enough, click here to add more choices.
bs: Ako broj izbora iznad nije dovoljan, kliknite ovdje da dodate još.
