String Overrides (7.x-1.0-alpha2) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
gl: Gardar a configuración

en: Language
gl: Idioma

en: Enabled
gl: Activado

en: File
gl: Ficheiro

en: Import
gl: Importar

en: Export
gl: Exportar

en: English
gl: Inglés

en: If the amount of boxes above isn't enough, click here to add more choices.
gl: Se a cantidade de casillas de enriba non é suficiente, marque aqui para engadir máis opcións.
