String Overrides (7.x-1.0-alpha2) - en to kn translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
kn: ಸಂರಚನೆಯನ್ನು ಉಳಿಸು

en: Language
kn: ಭಾಷೆ

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: File
kn: ಕಡತ

en: Import
kn: ಆಮದು

en: Export
kn: ರಫ್ತುಮಾಡು

en: English
kn: ಇಂಗ್ಲಿಷ್

en: Examples
kn: ಉದಾಹರಣೆಗಳು

en: Context
kn: ಸಂದರ್ಭ
