String Overrides (7.x-1.0-alpha2) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
ku: پاشەکەوتکردنی شێوەپێدان

en: Language
ku: زمان

en: Enabled
ku: چالاکە

en: File
ku: پەڕگە

en: Import
ku: هاوردن

en: Export
ku: هه‌ناردن

en: English
ku: ئنگلیزی

en: Context
ku: شوێن لە ڕستەدا
