String Overrides (7.x-1.0-alpha2) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: Language
lt: Kalba

en: Enabled
lt: Įjungta

en: File
lt: Failas

en: Import
lt: Importuoti

en: Export
lt: Eksportuoti

en: Your changes have been saved.
lt: Pakeitimai išsaugoti.

en: Original
lt: Orginalas

en: Examples
lt: Pavyzdžiai

en: Context
lt: Kontekstas

en: If the amount of boxes above isn't enough, click here to add more choices.
lt: Jei neužtenka aukščiau esančių laukelių, spauskite čia, kad pridėtumėte papildomų pasirinkimų.
