String Overrides (7.x-1.0-alpha2) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
mn: Тохиргоог хадгалах

en: Language
mn: Хэл

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Import
mn: Импорт хийх

en: Export
mn: Экспорт хийх

en: English
mn: Англи
