String Overrides (7.x-1.0-alpha2) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
mr: बदल संरक्षीत करा

en: Language
mr: भाषा

en: Enabled
mr: समर्थ

en: File
mr: फाईल

en: Import
mr: आयात

en: Export
mr: निर्यात

en: English
mr: इंग्लीश
