String Overrides (7.x-1.0-alpha2) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
nl: Instellingen opslaan

en: Language
nl: Taal

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: File
nl: Bestand

en: Import
nl: Importeren

en: Export
nl: Exporteren

en: Your changes have been saved.
nl: De wijzigingen zijn opgeslagen.

en: Original
nl: Origineel

en: English
nl: Engels

en: Examples
nl: Voorbeelden

en: If the amount of boxes above isn't enough, click here to add more choices.
nl: Klik hier indien het aantal kaders hierboven niet voldoende is.
