String Overrides (7.x-1.0-alpha2) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
nn: Lagre oppsett

en: Language
nn: Språk

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Import
nn: Importer

en: Export
nn: Eksporter

en: Your changes have been saved.
nn: Endringane vart lagra

en: English
nn: Engelsk
