String Overrides (7.x-1.0-alpha2) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
ro: Salvează configuraţia

en: Language
ro: Limba

en: Enabled
ro: Activat

en: File
ro: Fişier

en: Original
ro: Originală

en: English
ro: Engleză

en: Examples
ro: Exemple

en: If the amount of boxes above isn't enough, click here to add more choices.
ro: Dacă nu vă sunt de ajuns câmpurile de mai sus, apăsaţi acest buton pentru a adăuga mai multe opţiuni.
