String Overrides (7.x-1.0-alpha2) - en to sv translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
sv: Spara inställningar

en: Language
sv: Språk

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: File
sv: Fil

en: Import
sv: Importera

en: Export
sv: Exportera

en: Your changes have been saved.
sv: Dina ändringar har sparats.

en: English
sv: Engelska

en: Examples
sv: Exempel

en: Context
sv: Sammanhang

en: Add row
sv: Lägg till rad

en: If the amount of boxes above isn't enough, click here to add more choices.
sv: Klicka här för att lägga till fler alternativ om antalet rutor ovan inte räcker.
