String Overrides (7.x-1.0-alpha2) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
vi: Lưu cấu hình

en: Language
vi: Ngôn ngữ

en: Enabled
vi: Bật

en: File
vi: Tập tin

en: Import
vi: Nhập vào

en: Export
vi: Xuất ra

en: Your changes have been saved.
vi: Thay đổi đã được cập nhật.

en: Original
vi: Gốc

en: If the amount of boxes above isn't enough, click here to add more choices.
vi: Nếu số lượng của các ô phía trên không đủ, bấm vào đầy để thêm lựa chọn.
