String Overrides (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
bg: Запази настройката

en: Language
bg: Език

en: Enabled
bg: Активиран

en: File
bg: Файл

en: Import
bg: Импортирай

en: Export
bg: Експорт

en: Original
bg: Оригинал

en: English
bg: Английски

en: If the amount of boxes above isn't enough, click here to add more choices.
bg: Ако броя на полетата не е достатъчен, кликнете тук, за да добавите повече възможности за избор
