String Overrides (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (28 entries)

en: Save configuration
ca: Desa la configuració

en: Language
ca: Llengua

en: Enabled
ca: Habilitat

en: File
ca: Fitxer

en: Import
ca: Importa

en: Export
ca: Exporta

en: Your changes have been saved.
ca: S'han desat els vostres canvis.

en: Replacement
ca: Reemplaçament

en: English
ca: Anglès

en: Examples
ca: Exemples

en: Add row
ca: Afegeix una línia

en: If the amount of boxes above isn't enough, click here to add more choices.
ca: Si la quantitat de caixes de més amunt no és suficient, cliqueu aquí per afegir més opcions.

en: Remove disabled strings
ca: Esborra les cadenes inhabilitades

en: Attach your *.po file here to import the string overrides.
ca: Adjunteu el vostre fitxer *.po aquí per a importar les cadenes sobreescrites.

en: Which language to import the overrides to.
ca: La llengua a la qual cal importar les cadenes sobreescrites.

en: The overrides have been imported.
ca: S'han importat les cadenes per sobreescriure.

en: A file to import is required.
ca: És necessari un fitxer per a importar.

en: The language you would like to export.
ca: La llengua que voleu exportar.

en: The <strong>String Overrides</strong> module provides a quick and easy way of replacing text.
ca: El mòdul <strong>String Overrides</strong> proporciona una forma ràpida i senzilla per a reemplaçar text.

en: Upload a *.po file here to import a collection of strings.
ca: Carregueu aquí un fitxer *.po per a importar una col·lecció de cadenes.

en: The following provides a quick and easy way of replacing text.
ca: A continuació es proporciona una forma ràpida i senzilla de reemplaçar text.

en: The following provides a quick and easy way of replacing text in @lang.
ca: A continuació es proporciona una forma ràpida i senzilla de reemplaçar text en @lang.

en: Provides a quick and easy way of replacing text on the site.
ca: Proporciona una forma ràpida i senzilla per a reemplaçar text al vostre lloc.

en: Provides a quick and easy way of replacing text.
ca: Proporciona una forma ràpida i senzilla de reemplaçar text.

en: Tools for importing and exporting string override settings.
ca: Eines per importar i exportar els paràmetres de l'string override.

en: The disabled strings have been removed.
ca: Les cadenes inhabilitades han estat eliminades.

en: The original source text to be replaced.
ca: El text original a reemplaçar.

en: The text to replace the original source text.
ca: El text per reemplaçar el text original.
