String Overrides (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
el: Αποθήκευση ρυθμίσεων

en: Language
el: Γλώσσα

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: File
el: Αρχείο

en: Import
el: Εισαγωγή

en: Export
el: Εξαγωγή

en: Original
el: Πρωτότυπο

en: Examples
el: Παραδείγματα

en: Context
el: Πλαίσιο

en: If the amount of boxes above isn't enough, click here to add more choices.
el: Αν ο αριθμός των πεδίων παραπάνω δεν είναι αρκετός, κάντε κλικ εδώ για να προσθέσετε περισσότερες επιλογές.
