String Overrides (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
fr: Enregistrer la configuration

en: Language
fr: Langue

en: Enabled
fr: Activé

en: File
fr: Fichier

en: Import
fr: Importer

en: Export
fr: Exporter

en: Your changes have been saved.
fr: Vos modifications ont été enregistrées.

en: Replacement
fr: Remplacement

en: English
fr: Anglais

en: Examples
fr: Exemples

en: Overrides
fr: Supplante

en: Context
fr: Contexte

en: Add row
fr: Ajouter une ligne

en: If the amount of boxes above isn't enough, click here to add more choices.
fr: Si la quantité de cases ci-dessus est insuffisante, cliquer ici pour ajouter plus d'options.
