String Overrides (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
he: שמירת תצורה

en: Language
he: שפה

en: Enabled
he: מופעל

en: File
he: קובץ

en: Import
he: יבוא

en: Export
he: יצוא

en: English
he: אנגלית

en: Context
he: הקשר

en: If the amount of boxes above isn't enough, click here to add more choices.
he: אם כמות התיבות אינה מספיקה, לחץ כאן להוספת אפשרויות נוספות.
