String Overrides (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
hr: Spremi postavke

en: Language
hr: Jezik

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: File
hr: Datoteka

en: Import
hr: Uvezi

en: Export
hr: Izvezi

en: English
hr: Engleski

en: Context
hr: Kontekst

en: If the amount of boxes above isn't enough, click here to add more choices.
hr: Ako količina spremnika nije dovoljna, kliknite ovdje za više izbora.
