String Overrides (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
hy: Հիշել կոնֆիգուրացիան

en: Language
hy: Լեզու

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: File
hy: Ֆայլ

en: Import
hy: Ներմուծել

en: Export
hy: Արտահանել

en: English
hy: Անգլերեն
