String Overrides (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
is: Vista stillingar

en: Language
is: Tungumál

en: Enabled
is: Virkt

en: File
is: Skrá

en: Import
is: Flytja inn

en: Export
is: Flytja út

en: Your changes have been saved.
is: Breytingarnar þínar hafa verið vistaðar.

en: Original
is: Upprunalegt

en: English
is: Enska

en: Examples
is: Dæmi

en: Context
is: Samhengi
