String Overrides (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
ka: კონფიგურაციის შენახვა

en: Language
ka: ენა

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: File
ka: ფაილი

en: Import
ka: იმპორტი

en: Export
ka: ექსპორტი

en: English
ka: ინგლისური
