String Overrides (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
km: រក្សាទុក​ការ​កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: Language
km: ភាសា

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: File
km: ឯកសារ

en: Import
km: នាំចូល

en: Export
km: នាំចេញ

en: English
km: អង់គ្លេស

en: Context
km: បរិបទ

en: If the amount of boxes above isn't enough, click here to add more choices.
km: ប្រសិនបើ​ចំនួន​ប្រអប់​ខាងលើ​មិន​គ្រប់គ្រាន់ ចុច​ទីនេះ​ដើម្បី​បន្ថែម​ជម្រើស​ច្រើន​ទៀត​ ។
