String Overrides (7.x-1.0) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
os: Сохранить настройки

en: Language
os: Æвзаг

en: Enabled
os: Иу у

en: File
os: Файл

en: Import
os: Импорт

en: Export
os: Экспорт
