String Overrides (7.x-1.0) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
te: స్వరూపణాన్ని భద్రపరచు

en: Language
te: భాష

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: File
te: ఫైల్

en: Import
te: దిగుమతించు

en: Export
te: ఎగుమతించు

en: English
te: ఆంగ్లం

en: Context
te: సందర్భం
