String Overrides (7.x-1.0) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
ur: ترتیبات کو محفوظ کریں

en: Language
ur: زبان

en: Enabled
ur: فعال

en: Import
ur: درآمد کریں

en: Export
ur: برآمد کریں

en: English
ur: انگریزی
