String Overrides (7.x-1.8) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
be: Захаваць налады

en: Language
be: Мова

en: Enabled
be: Уключана

en: File
be: Файл

en: Import
be: Імпарт

en: Export
be: Экспарт

en: English
be: Ангельская

en: Context
be: Кантэкст

en: If the amount of boxes above isn't enough, click here to add more choices.
be: Калі колькасць блокаў вышэй не з'яўляецца дастатковай, націсніце тут, каб дадаць больш варыянтаў.
