String Overrides (7.x-1.8) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
bn: কনফিগারেশন সংরক্ষণ কর

en: Language
bn: ভাষা

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: File
bn: ফাইল

en: Import
bn: আমদানী

en: Export
bn: রপ্তানী

en: English
bn: ইংরেজী
