String Overrides (7.x-1.8) - en to bo translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
bo: སྒྲིག་འགོད་ཉར་ཚགས

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: File
bo: ཡིག་ཆ

en: Import
bo: ནང་འདྲེན

en: Export
bo: ཕྱིར་འདྲེན

en: Your changes have been saved.
bo: ཁྱེད་ཀྱིས་བཟོ་བཅོས་བྱས་པ་ཉར་ཚགས་བྱས་ཟིན།

en: Original
bo: གདོད་མ།

en: English
bo: English(དབྱིན་སྐད།)

en: Examples
bo: དཔེར་བརྗོད།

en: Overrides
bo: འགེབས།

en: Context
bo: ནང་དོན་གོང་འོག

en: Add row
bo: ཕྲེང་ཁ་སྣོན་བྱེད་པ།

en: If the amount of boxes above isn't enough, click here to add more choices.
bo: གལ་སྲིད་གོང་གི་གདམ་ཚན་སྒྲོམ་གཞི་ཡིས་མ་འདང་ན། འདིར་མནན་ཏེ་གདམ་ཚན་ཁ་སྣོན་བྱས་ཆོག
