String Overrides (7.x-1.8) - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
eo: Konservu agordojn

en: Language
eo: Lingvo

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: File
eo: Dosiero

en: Import
eo: Importu

en: Export
eo: Eksportu

en: English
eo: Angla

en: Examples
eo: Ekzemploj

en: If the amount of boxes above isn't enough, click here to add more choices.
eo: Se la kvanto de kampoj supre ne sufiĉas, klaku ĉi tie por aldoni pli.
