String Overrides (7.x-1.8) - en to fa translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
fa: ذخیره پیکربندی

en: Language
fa: زبان

en: Enabled
fa: فعال

en: File
fa: فایل

en: Import
fa: ورود

en: Export
fa: استخراج

en: Your changes have been saved.
fa: تغییرات شما ذخیره شد.

en: Original
fa: اصلی

en: English
fa: انگلیسی

en: Examples
fa: مثال‌ها

en: Context
fa: زمینه

en: If the amount of boxes above isn't enough, click here to add more choices.
fa: اگر تعداد فیلدهای فوق کافی نیست، برای افزودن انتخاب‌های بیشتر اینجا کلیک کنید.
