String Overrides (7.x-1.8) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
hi: नये संरुप को संरक्षित करें।

en: Language
hi: भाषा

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: File
hi: फ़ाइल

en: Import
hi: आयात करें

en: Export
hi: निर्यात करें।

en: English
hi: अंग्रेजी

en: Context
hi: संदर्भ

en: If the amount of boxes above isn't enough, click here to add more choices.
hi: अगर ऊपर दिए बक्से कम पड़ें तो यहाँ चटका लगा के और विकल्प जोड़ें।
