String Overrides (7.x-1.8) - en to id translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
id: Simpan konfigurasi

en: Language
id: Bahasa

en: Enabled
id: Aktif

en: Import
id: Impor

en: Export
id: Ekspor

en: Original
id: Asli

en: English
id: Bahasa Inggris

en: Examples
id: Contoh

en: Context
id: Kontek

en: Add row
id: Tambah baris

en: If the amount of boxes above isn't enough, click here to add more choices.
id: Jika jumlah kotak jawaban di atas belum cukup, klik di sini untuk menambah pilihan jawaban.
