String Overrides (7.x-1.8) - en to it translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
it: Salva configurazione

en: Language
it: Lingua

en: Enabled
it: Attivato

en: Import
it: Importa

en: Export
it: Esporta

en: Your changes have been saved.
it: Le modifiche sono state salvate.

en: Original
it: Originale

en: English
it: Inglese

en: Examples
it: Esempi

en: Overrides
it: Forzature

en: Context
it: Contesto

en: Add row
it: Aggiungi riga

en: If the amount of boxes above isn't enough, click here to add more choices.
it: Se la quantità di caselle sopra non è sufficiente, clicca qui per aggiungere ulteriori scelte.
