String Overrides (7.x-1.8) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
kk: Конфигурацияны сақтау

en: Language
kk: Тіл

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Import
kk: Импорт

en: Export
kk: Экспорт

en: English
kk: Ағылшын

en: If the amount of boxes above isn't enough, click here to add more choices.
kk: Егер вариант саны жетіспесе,қосу үшін осында басыңыз.
