String Overrides (7.x-1.8) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
my: အစိတ်အပိုင်းများဖွဲ့စည်းပုံအားသိမ်းဆည်းခြင်း

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: File
my: ဖိုင်

en: Import
my: သွင်းရန်

en: Export
my: ပြန်ထုတ်ရန်

en: English
my: အင်္ဂလိပ်ဘာသာ (English)

en: Examples
my: ဥပမာများ
