String Overrides (7.x-1.8) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
ne: कन्फिगरेसन बचत गर्नुहोस्

en: Language
ne: भाषा

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: File
ne: फ़ाइल

en: Import
ne: आयात गर्नुहोस्

en: Export
ne: निर्यात गर्नुहोस्

en: Original
ne: असली

en: English
ne: अंग्रेजी

en: Examples
ne: उदाहरण
