String Overrides (7.x-1.8) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
si: සැකැස්ම සුරක්ෂිතකරන්න

en: Language
si: භාෂාව

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: File
si: ගොනුව

en: Import
si: ආනයනය කරන්න

en: Export
si: අපනයනය කරන්න
