String Overrides (7.x-1.8) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
sq: Ruaj konfigurimin

en: Language
sq: Gjuha

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Import
sq: Importo

en: Export
sq: Eksporto

en: English
sq: Anglisht

en: Context
sq: Konteksti

en: If the amount of boxes above isn't enough, click here to add more choices.
sq: Nëse sasia e kutive të mësipërme nuk është e mjaftueshme, kliko këtu për të shtuar zgjedhje të tjera.
