String Overrides (7.x-1.8) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
ta: அமைவடிவத்தை சேமிக்குக

en: Language
ta: மொழி

en: Enabled
ta: இயலுமைப்படுத்தப்பட்டது

en: Import
ta: இறக்குமதி

en: Export
ta: ஏற்றுமதி
