String Overrides (7.x-1.8) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
ta: முறைப்படுத்தலை சேமி

en: Language
ta: மொழி

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: File
ta: கோப்பு

en: Import
ta: இறக்குமதி

en: Export
ta: ஏற்றுமதி

en: English
ta: ஆங்கிலம்

en: Context
ta: சூழல்
