String Overrides (7.x-1.8) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
ug: تەڭشەشنى ساقلاش

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: File
ug: ھۆججەت

en: Import
ug: ئىمپورت

en: Export
ug: ئېكىسپورتلاش
